Takhle Čechíno dělá „jarní úklid“! Ve vápně sejmul hned tři borce

Datum: 7. 6. 2014

Tady jsem pánem já! Český gólman Petr Čech v semifinále FA Cupu 2008/09 proti Arsenalu jasně ukázal, že ve své šestnáctce nesnese nepořádek. Při centru z levé strany si tak naskočil na míč a vyboxoval jej daleko od své svatyně.

ČTĚTE: VIDEO: Z toho mrazí! Zákrok, kvůli kterému Čech dodnes nosí „tankistickou helmu”

Jenomže přitom ještě stihl „sejmout“ hned tři hráče! Ve dvou případech se jednalo o soupeře (Kolo Touré a Mikaël Silvestre), mimo ně to odnesl i Čechův kolega Didier Drogba.

Sudí Atkinson tak raději po pár vteřinách hru přerušil, nakonec se však nejednalo o nic vážného. Chelsea nakonec zvítězila 2:1 a ve finále stejným výsledkem porazila i Everton.