eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Autor:
Datum: 12. 2. 2015

Petr Čech přispěl k výhře ve středečním zápase 25. kola anglické Premier League mezi Chelsea a Evertonem čistým kontem, „Blues“ zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:0. Branku zajistil v 89. minutě z odraženého míče Willian.

I když měla Chelsea po celý zápas jasnou převahu, dokázal si Everton vypracovat pár vyložených šancí. Hodně práce měl Petr Čech např. v 8. minutě, kdy se na něj sám řítil Lukaku. Česká jednička však hokejovým zákrokem vytěsnila pokus na roh.

Podobný, ba ještě nebezpečnější pokus vyslal na Čecha Lukaku v 68. minutě z rohového kopu, gólman Čech však pohotovou reakcí zabránil Evertonu ujmout se vedení. Chelsea i nadále vede ligu, ovšem hodně se na ni tlačí Manchester City, který vyhrál na půdě Stoke City 1:4.