eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Čecha čekají první soutěžní zápasy sezóny! Je připraven?

Autor:
Datum: 3. 9. 2014

Gólmanskou jedničku české fotbalové reprezentace Petra Čecha čekají první ostré zápasy letošní sezóny. Jelikož v Chelsea se z něho stala před startem nového ročníku klubová dvojka, tak do žádného soutěžního zápasu ještě nezasáhl. Bude tedy připraven na nadcházející dva reprezentační zápasy, zvláště pak ten s Nizozemskem?

Sám Petr Čech odmítá, že by nebyl na tyto zápasy připraven. Je sice pravda, že v Premier League neodchytal po návratu Courtoise ani jeden ze tří zápasů, ale na druhou stranu brzy doléčil své zranění a mohl tak absolvovat s týmem téměř celou přípravu, takže herní praxe mu až tolik nechybí.

Navíc zástupce kapitána české fotbalové reprezentace je profesionál v pravém slova smyslu, a přestože přišel po deseti letech o post klubové jedničky, tak to pro něho neznamená, že by vypouštěl tréninky, nebo by se začal méně připravovat. To v jeho případě vážně nehrozí, proto je momentálně pro Pavla Vrbu stejně tak důležitý, jako tomu bylo v předešlých zápasech reprezentace.

-Michael Chvoj-
(foto: petr-cech.cz)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace