eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Letos sbírá Čech jednu individuální trofej za druhou, týmové mu však chybí

Autor:
Datum: 28. 5. 2014

Brankář londýnské Chelsea Petr Čech má celkem úspěšný ročník, tedy alespoň co se individuálních trofejí týče. S těmi klubovými už je to podstatně horší. Česká reprezentační jednička si vysloužila podeváté ve své kariéře Zlatý míč za nejlepšího fotbalistu České republiky. Novináři zvolili Čecha nejlepším fotbalistou devětkrát v osmnáctileté historii hlasování. Skoro by mohla být anketa po Čechovi pojmenována.

Čech byl samozřejmě za vítězství rád, každé takovéto ocenění je odměnou za dobře odvedenou práci a musíme uznat, že Petr Čech, ať už je na něj kritika jakákoli, tak z českých fotbalistů si na té nejvyšší fotbalové úrovni drží stále výbornou výkonnost. Proto si další prvenství, už páté v řadě, Čech bezesporu zasloužil.

Petr Čech byl také za své výkony zařazen do nejlepší jedenáctky letošního ročníku Premier League. Rovněž získal Zlaté rukavice za nejvíce vychytaných nul v Premiere League, kde nastoupil do 34 zápasu. V nich vychytal 16 čistých štítů. O individuální ocenění tedy nemá žádnou nouzi, ovšem s Chelsea letos nic nevyhrál.

-Michael Chvoj-
(foto: petr-cech.cz)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace