eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Předzápasová strava hráčů londýnské Chelsea? Dle chuti a libosti!

Autor:
Datum: 5. 2. 2015

Mnoho fotbalových fanoušků po celém světě si občas klade otázku, jak asi vypadá stravovací režim fotbalistů z těch nejslavnějších klubů. Petr Čech před časem na svém blogu poodhalil zákulisí stravování v londýnské Chelsea.

Možná Vás překvapí, že jídelníček hráčů není nijak řízen výživovými specialisty. Ti se angažují až v případě, že má někdo neuspokojivé výsledky kondičních testů v průběhu sezony. Jinak může každý jíst libovolné potraviny v libovolném množství.

Spoléhá se tak na profesionalitu každého člena týmu. Například Petru Čechovi nejvíce svědčí kuře či toasty přibližně tři hodiny před utkáním, jak sám uvedl na svých oficiálních stránkách.

„Co se týče stravování v den utkání, poslední jídlo je tři hodiny před výkopem. Pokud hrajeme brzy, jíme třeba už v půl desáté, to si pak dám jen dva tousty a míchaná vajíčka. Ale když je čas výkopu později odpoledne, mám oběd, na který jsem zvyklý. Přírodní plátek z kuřete a k tomu těstoviny. Buď jen s olivovým olejem a sýrem, nebo do nich přidám trochu míchaných vajec. K tomu nějakou zeleninu. Takhle mi to vyhovuje. Nemám pak hlad, ani nejsem přejedený. Někdo si dává ještě sladké a kávu, já jen to kafe, sladké před zápasem nejím.“

-Jaromír Hloch-
(zdroj fotky: facebook.com/PetrCech_official)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace