eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Tato Čechova minela tak trochu znepříjemnila Vrbův start u reprezentace

Autor:
Datum: 21. 5. 2014

Stále ještě nový kouč české reprezentace Pavel Vrba debutoval u národního týmu v přátelském utkání v pražském Edenu, kde jsme hostili Norsko. 5. března tak začala nová dekáda české fotbalové reprezentace, kterou má od té doby pod taktovkou bývalý trenér Plzně. Ten se západočeským klubem dokázal velké věci a veřejnost si ho vymodlila do národního týmu místo Michala Bílka.

Do prvního zápasu proti Norům měl Vrba k dispozici obě největší hvězdy českého týmu z Premier League Tomáše Rosického a Petra Čecha a oba byly u důležitých momentů. Rosický, když otevřel v 11. minutě utkání skóre a Petr Čech pro změnu u smutného momentu, to bylo už na konci utkání za stavu 2:1 pro nás.

Střídající Pedersen natáhl v 88. minutě k dalekonosné ráně, která po Čechově hrubce k udivení všech skončila v bráně. Vrba tak díky tomuto nešťastnému gólu ze závěru utkání přišel o vítěznou premiéru u národního mužstva.

-Michael Chvoj-
(foto: facebook.com/PetrCech)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nové číslo: Ligový speciál v prodeji již tento čtvrtek

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace